o nás

cukrárna s tradicí

Cukrárna LuJa, založena Janou Anderlovou, vznikla ještě před revolucí v roce 1988. První provozovnou byla cukrárna s vlastní výrobou na Roztylském náměstí, jejíž otevřením se zařadila mezi jedny z prvních podnikatelů v Praze.

 

V srpnu 1992 se cukrárna přestěhovala do Nuselské ulice, kde dodnes pokračuje v tradici vlastní kvalitní cukrářské a studené výroby. Nabízíme i útulný prostor pro klidné posezení.

Kromě toho také cukrárna nabízí rozvoz veškerého sortimentu po Praze a dlouhodobě spolupracuje s mnoha velkoodběrateli. Naše výrobky tak můžete ochutnat například v restauraci U Fleků, areálu Hamr Sport nebo Nemocnici Na Homolce. 

naše výroba

kvalita a čerstvost

Cukrárna má již mnohaletou tradici ve výrobě široké škály zákusků, minidezertů a dortů, jak ze stálého sortimentu, tak i na přání zákazníka. Neustále se však soustředíme na rozšiřování nabídky cukrárenských výrobků, vymýšlení nových typů zákusků a vytváření nejrozmanitějších dortů dle přání zákazníků.

Již několik let můžete u nás ochutnat vedle sladkých zákusků různé typy proslavených bohatě zdobených chlebíčků a několik druhů baget, nebo si objednat studené mísy a jednohubky ze sortimentu studené kuchyně. 

V cukrárně vždy klademe nejvyšší důraz na čerstvost, kvalitu výrobků a spokojenost zákazníka, proto jsme vždy připraveni vyhovět přáním našich zákazníků a partnerů v rámci našich sil. 

Cukrárna LuJa, s. r. o.

Nuselská 124/29, 140 00, Praha 4

cukrarnaluja@gmail.com

241 724 054